top of page

Gizlilik Politikası

Ne Tür Bilgiler Topluyoruz?

Web sitemize girdiğiniz veya bize başka yollarla sunduğunuz tüm bilgileri alır, toplar ve depolarız. Bunun yanı sıra, bilgisayarınızı İnternete bağlamak için kullanılan İnternet Protokolü (IP) adresini, giriş, e-posta adresi, şifre, bilgisayar ve bağlantı bilgilerini ve satın alma geçmişi bilgilerini de toplarız. Sayfa yanıt süreleri, belirli sayfalara olan ziyaretinizin uzunluğu, sayfa etkileşim bilgileri ve sayfadan ayrılmak için kullanılan yöntemler de dahil olmak üzere oturum bilgileri ölçmek ve toplamak için yazılım araçları kullanabiliriz. Ayrıca kişisel olarak tanınmanıza sebep olabilecek bilgiler (isim, e-posta, şifre ve iletişim bilgileri de dahil) toplarız.

Bilgileri Nasıl Topluyoruz?

Web sitemizde bir işlem yaptığınızda (iletişim formunu doldurduğunuzda) sürecin bir parçası olarak bize sağlamış olduğunuz adınız, adresiniz, e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileri toplarız. Kişisel bilgileriniz sadece size geri dönüş yapabilmek amacıyla kullanılacaktır.

Bu Tür Kişisel Olmayan ve Kişisel Bilgileri Şu Amaçlarla Topluyoruz:

1. Hizmet sağlamak ve işletmek için;

2. Kullanıcılarımıza sürekli müşteri yardımı ve teknik destek sağlamak için;

3. Sitemizin Ziyaretçilerine ve Kullanıcılarına genel veya kişiselleştirilmiş hizmetlerle ilgili ulaşmak ve promosyon mesajları gönderebilmek için;

4. Bizim ve iş ortaklarımızın hizmet sunmak ve sunduğumuz hizmetleri geliştirmek için kullanabileceğimiz toplu istatistik verileri ve başka toplu ve/veya çıkarsanmış Kişisel Olmayan Bilgiler oluşturmak için; 

5. Yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak için.

Sizinle Nasıl İletişime Geçeriz?

Doldurmuş olduğunuz iletişim formundaki bilgiler üzerinden sizinle e-posta, telefon, kısa mesaj veya posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

Sitemiz Ziyaretçilerinin Kişisel Verilerini Nasıl Depoluyor ve Kullanıyor?

Şirketimiz Wix.com platformunda barındırılmaktadır. Wix.com bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamıza imkan tanıyan bir online platform sunar. Verileriniz, Wix.com'un veri depoları, veritabanları ve genel Wix.com uygulamaları aracılığıyla depolanabilir. Wix, verilerinizi bir güvenlik duvarı arkasındaki güvenli sunucularda depolar.  

Doldurmuş Olduğunuz İletişim Formu Bilgilerini Nasıl Değiştirebilir ya da Geri Çekebilirsiniz?

Hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, bilgiyi düzeltmek, değiştirmek veya silmek isterseniz lütfen bizimle [merhaba@psikomaya.com] üzerinden iletişime geçin veya ofisimizin telefonu aracılığıyla ulaşın.

Artık verilerinizi işlememizi istemiyorsanız lütfen bizimle [merhaba@psikomaya.com] üzerinden iletişime geçin veya ofisimizin telefonu aracılığıyla ulaşın.

Gizlilik Politikası Güncellemeleri

İstediğimiz zaman bu gizlilik politikasını değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz, bu yüzden bu politikayı sık sık inceleyin. Değişiklikler ve açıklamalar web sitesinde paylaşıldığı andan itibaren yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak size buradan politikanın güncellendiğine dair bildirim yapacağız ve böylece topladığımız bilgilerden, bu bilgileri nasıl ve hangi durumlarda topladığımızdan ve kullandığımızdan ve ifşa edip etmediğimizden haberdar olabileceksiniz.

bottom of page